Popis
Pruty UNIQ Feeder jsou ekonomické, ale výkonné pruty vhodné pro různé rybolovné podmínky.
Stejně jako série WAVE jsou třídílné + 3 špičky, s výjimkou kratších modelů Picker, které jsou dvoudílné.
Tyto pruty jsou stylové a atraktivní díky modernímu designu nad příjemnou EVA rukojetí s černým sedlem navijáku. Zbytek blanku je osazen zvětšenými porcelánovými očky. Díky nápadnému modernímu designu vypadá tento prut atraktivně a popírá svou cenovou kategorii. Akce a výkon prutů jsou v této cenové kategorii bezkonkurenční. Tři vyměnitelné špičky jsou barevně odlišeny pro snadnou identifikaci citlivosti.
Specifikace:
- Dostupná cena bez kompromisu v základní funkčnosti
- Materiál: karbonová kompozice
- Díly: počet dílů 3+3 (u Pickerů 2+3)
- Určení: pro začátečníky a mírně pokročilé
- Použití: rybolov na stojatých vodách a řekách
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 410 g |
| Počet dílů | 3+3 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Výrobce | SEMA |
| Zátěž | 120 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Zátěž feederových prutů | Heavy (101-150 g) |
Parametry





