Popis
Základní feeder v praktické teleskopické verzi, který se snadno přepravuje a rychle skládá.
Sasori Tele Picker je lehký a krátký prut určený pro feederový lov. Skvělá volba pro začínající rybáře i pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivý produkt za velmi atraktivní cenu.
| Délka | 2,4 m |
| Hmotnost | 151 g |
| Počet dílů | 5+2 |
| Transp. délka | 0,59 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





