Popis
Pruty W6 Dropshot 2. generace se vyznačují skvěle vyváženým, vysoce výkonným karbonovým blankem Torayca® s extrémně citlivou akcí špičky.
Tyto pruty umožňují použití ultratenkých šňůr a lehké nástrahy a montáže při lovu vybíravých dravců. Díky tuhé páteři v dolní a střední části mají pruty W6 Dropshot 2. generace dostatek síly k záseku a to i při rybolovu na velké vzdálenosti. Mají speciálně tvarovanou „3C“ celokarbonovou rukojeť, s níž jste schopni detekovat jakýkoli záběr, což vám umožní tančit s měkkou nástrahou po dně vaším jedinečným způsobem a cítit při tom vše. Díky pečlivě promyšlenému designu jsou to perfektní pruty pro lov ze břehu i z lodi a jsou ideální pro lehké až středně těžké nástrahy.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Fuji KSKSS16/ASH
- Očka: Fuji® SiC
- Blank: 40T+T1100 Torayca® vysoce výkonný karbon
- Rukojeť: Westin 3C karbonová rukojeť (Close Contact Carbon)
- Držák háčku: Seaguide® Black Special
| Délka | 2,29 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 126 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,18 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 21 g |
Parametry





