Popis
Pilkrovací pruty v cestovním provedení do člunu osazené očky LTC bez SIC výplně s velkou odolnosti proti korozi vyžadující minimální péči.
Slabý, ale zároveň velmi pevný blank je výsledkem výroby z nejkvalitnějších japonských uhlíkových vláken a je osazen očky SIC v rámech z pravé oceli. Nížší zapuštění SIC vložek zajišťuje jejich maximální ochranu před případným nárazem nebo pádem prutu. Dlouhá přední rukojeť z protiskluzové gumy MOOS výrazně ulehčí nalezení nejvýhodnější pozice pro uchopení. Pilkrovými pruty pro lov na hloubkách se loví v úhlu 90 stupňů k hladině vody a naviják uvolňujete bez zakřivení páteře prutu. Proto je vzdálenost mezi křížovou koncovkou na rukojeti a držákem záměrně malá. Tato série prutů se nabízí v provedení délek 2,10 m a 2,40 m. Kratší verze je praktičtější pro malé čluny, delší umožňuje větší akční rádius a pohyb pro více rybářů na větší lodi. Pruty doporučujeme v kombinaci s multiplikátorem a ukazatelem odvinuté šňůry WFT LINECOUNTER 995 LC, multiplikátory na elektrický pohon aj. Pruty se osvědčily i při lovu sumců ve Španělsku a nilských okounů v Egyptě.
| Délka | 2,1 m |
| Hmotnost | 560 g |
| Počet dílů | 4 |
| Transp. délka | 0,61 m |
| Výrobce | WFT |
| Zátěž | 600 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





