Popis
DAIWA Tournament AGS Spin – ultimátní přívlačový prut pro náročné rybáře kombinující moderní technologii a bezkonkurenční výkon.
Tyto pruty s vrhací zátěží 14–42g byly speciálně navrženy pro lov candátů, štik a velkých okounů s gumovými nástrahami. Jejich rychlé, tuhé blanky umožňují agresivní prezentaci a vy poznáte nepoznanou citlivost a zpětnou vazbu vaší nástrahy. Tyto modely jsou vhodné i k oživení větších nástrah typu twitchbait. Pro lov větších ryb s velkými nástrahami, v hlubších vodách nebo v silných proudech nabízejí modely s vrhací zátěží až 64g dokonalou kombinaci síly a citlivosti. Umožňují použití těžkých jigů a gumových nástrah na štiky a candáty, aniž by to bylo na úkor preciznosti a výkonu. Verze Power s vrhací zátěží až 84g byla vyvinuta pro velké dravce a velké nástrahy. Ať už se zaměřujete na velké štiky nebo candáty, tento prut v sobě spojuje sílu, kontrolu a cit v té nejlepší kvalitě. Prut o délce 2.10m s vrhací zátěží 5–21g je skutečně univerzální. Ať už v městských vodách, v travnatých oblastech nebo z lodi – akceptuje obrovské množství různých typů nástrah. Gumové nástrahy, woblery, twitchbaity i malé chatterbaity zvládne bez problémů.
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 125 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,26 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 42 g |
Parametry





