Popis
Každý aspekt prutů PENN® Battalion Solid Deep Drop byl navržen tak, aby vám poskytl výhodu v boji s monstry z velkých hlubin oceánu.
Technologie blanku Solid Spiral Armor, která je jádrem těchto prutů, vám poskytne sílu a neuvěřitelně hladký ohyb, což je dokonale předurčuje k lovu na Deep Drop s navijáky PENN® Fathom Electric. Technologie Solid Spiral Armor je jedinečná pro společnost PENN® a dodává těmto prutům bezkonkurenční sílu při zachování minimální hmotnosti. Díky odolným DPS sedlům navijáku a délce rukojeti jsou tyto pruty ideální pro lov s navijáky PENN Fathom Electric. Očka Seaguide odolná vůči slané vodě zaručují, že tento prut vydrží a uloví mnoho ryb. K dispozici jsou varianty s rovným a ohnutým koncem ve dvou různých délkách (2,10 m a 2,29 m) s vrhací zátěžemi od 500-1000 g do 800-1500 g. Tento dobyvatel hlubin bude vaším věrným společníkem po mnoho let.
- Technologie blanku Spiral Armor
- Navrženo pro použití s navijáky PENN® Fathom Electric
- Neuvěřitelně štíhlé blanky s neuvěřitelným výkonem
- Plynulé ohýbání díky plné konstrukci
- Rukojeť EVA s vysokou hustotou pro dokonalý úchop
- Očka Seaguide odolná proti slané vodě
| Délka | 2,29 m |
| Hmotnost | 960 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,8 m |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 1000 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





