Popis
Tato řada je zaměřena na citlivost a kontrolu. Umožní vám vycítit každý pohyb vaší nástrahy a snadno do ní vnést život – ideální pro high-pitch i long-fall jigy a různé inchiku nástrahy.
Nabízí pokročilý poměr síly a citlivosti, který vám umožní cílit na širokou škálu mořských predátorů a zdolat je s lehkým vybavením.
Specifikace:
- Sedlo navijáku SeaGuide Gold Label
- Očka SeaGuide Gunsmoke SW
- Extrémně citlivé, přesto výkonné blanky
- 24/30T High Modulus uhlíkové blanky
- Odolné EVA rukojeti
- Luxusní obaly na pruty
| Délka | 1,93 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Hmotnost | 183 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 1,4 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 250 g |
Parametry





