Popis
Prut Salmonoid SG2 Medium Game je vyvinutý pro pstruhovou rybařinu, zejména pro lov mořských pstruhů a dalších dravců s použitím lehkých až středně těžkých nástrah.
Vyvážená a odpouštějící akce prutu poskytuje vynikající citlivost, která vám umožní cítit i ty nejjemnější záběry a jistě proměnit zásek – i na velkou vzdálenost. Blank z vysokomodulového karbonu v kombinaci s očky SeaGuide CCS dělá z tohoto prutu ideální volbu pro nahazování z pláží a skalnatých břehů.
Specifikace:
- Blank z uhlíku 24+30T – lehká a odolná konstrukce
- Očka SeaGuide CCS SiN z nerezové oceli – hladký průchod vlasce a dlouhodobá životnost
- Střední akce – dokonalá rovnováha citlivosti a síly
- Daleké a přesné náhozy
- Doručeno v obalu Competition Ready – chrání prut při přepravě
| Délka | 2,74 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 156 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 1,42 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 24 g |
Parametry





