Popis
Řada Freestyle Pro, která posouvá legendární pruty Freestyle na další úroveň, přináší skvělý výkon, použitelnost a styl napříč všemi osmi modely.
Modely prutů FreeStyle Pro Bank a Vertical využívají technologii X-Solid a poskytují sílu plných karbonových blanků při maximalizaci pevnosti při zatížení tlakem i tahem.
Toho je dosaženo díky spirálové konstrukci plného blanku s více vrstvami uhlíku postavenými v různých směrech os, přičemž každá vrstva podporuje druhou a poskytuje maximální sílu, výkon a spolehlivost.
Parametry:
- Tři modely: Bank 280cm/9′ 2„, vrhací zátěž 150 300g, Bank 300cm/9′ 10“, vrhací zátěž 200 400, Bank 320cm/10′ 6“, vrhací zátěž 250-500g
- Progresivní akce
- 24TON+30TON, karbonová konstrukce X-SOLID TECH
- Sedlo navijáku Fuji DPSH
- Extra pevné očka Seaguide z nerezové oceli
- Laserem vyřezávaná EVA rukojeť s vysokou přilnavostí, X-wrap úprava na přední rukojeti
- Dodává se s obalem na prut z materiálu 420D Oxford Cotton
| Délka | 2,8 m |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,4 m |
| Výrobce | BLACK CAT |
| Zátěž | 300 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





