Popis
Krátké pruty určené pro lov na jerkbait s klasickým navijákem.
Rychlý, dynamický blank vám umožní nahazovat těžké nástrahy a dát jim správnou akci. Dostatečná síla v rukojeti zaručuje spolehlivé zdolání ryby za všech podmínek!
| Délka | 1,95 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 178 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,01 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 90 g |
Parametry





