Popis
Ultra Match je velmi lehký a tenký prut pro lov na plavanou.
Vyznačuje se nízkou hmotností, progresivním průhybem a rychlou akcí při náhozu. Skvělý a univerzální prut v atraktivní cenové hladině.
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 240 g |
| Výrobce | MIKADO |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,36 m |
| Zátěž | 30 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Korková |
| Zátěž prutů | 3lb |
Parametry





