Popis
Prémiová řada feederových prutů vyrobená z uhliku 5G nové generace.
Tento materiál se vyznačuje lehkostí, ale zároveň pevností. Tyto pruty mají štíhlý blank se semiparabolickou až špičkovou akcí. Jsou sestrojeny zejména pro daleké a přesné hody. Blank je osazen FUJI očky a doplněný o ergonomickou rukojeť v kombinaci korku a příjemného materiálu EVA. Ergonomické sedlo navijáku pro optimální držení a snížení hmotnosti na minimum.
Specifikace:
- délka: 330 cm
- vrhací zátěž: 40-80 g
- počet dílů: 2+3 špičky (uhlík 0,75; 1; 1,5 oz)
- skladná délka: 140 cm
| Délka | 3,3 m |
| Počet dílů | 2+3 |
| Transp. délka | 1,4 m |
| Výrobce | SENSAS |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





