Popis
Rybářský prut Daiwa Sweepfire Spin.
Ucelená řada prutů Sweepfire nabízí ten pravý model pro téměř každou oblast použití při moderní přívlači. Tenké blanky z uhlíkových kompozitů jsou velmi lehké a je velmi těžké je odlišit od prutů z čistých uhlíkových vláken.
Tyto pruty Sweepfire Spinning, vybavené očky z oxidu hliníku, příjemnou korkovou rukojetí a svěžím designem, jsou k dispozici s naprosto skvělým poměrem ceny a výkonu
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 10-40 g |
Parametry





