Popis
Krátký stalkerový pruty na lov podél břehu.
Díky dvěma modelům Stalker v délce 10 ft s testovacími křivkami 2 lb a 3 lb jste ideálně vybaveni pro lov na krátké vzdálenosti a pro lov z lodi. Pruty Stalker jsou vybaveny naváděcím očkem o velikosti 40. Tyto pruty jsou vhodné i pro lov štik nebo candátů na mrtvou nástražní rybku.
| Výrobce | DAIWA |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 275 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,56 m |
| 50mm očko | Ne |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
Parametry





