Popis
Řada Impulse-X Feeder splňuje všechny požadavky moderních evropských rybářů lovících na feeder.
Ať už se jedná o jakoukoli rybářskou situaci, v řadě Dam Impulse X Feeder se najde ten pravý prut pro každého rybáře.
- Výkonný, tenký a lehký blank z 24T uhlíku
- Vysoce kvalitní EVA horní rukojeť a kvalitní korková rukojeť
- Kvalitní sedlo navijáku s černými eloxovanými kryty
- Černá očka se SIC vložkami
- Skládací držák háčku
- Dodává se s 3 špičkami
| Délka | 3 m |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 13 |
| Výrobce | DAM |
| Zátěž | 25-75 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Korková |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





