Popis
Nejdůležitější vlastností přívlačových prutů Pro Spin je univerzální využitelnost a hospodárnost. Tyto dvě vlastnosti jsou v tomto případě přítomny společně, protože jedna udice má dva různé špičkové díly. Je to ekonomické řešení, protože cena je příznivá vzhledem ke 2 typům špiček. Vrhací zátěž těchto špiček je rozdílná a tím se mění i charakter prutu.
Ať už si vyberete přívlačový prut 198 cm, 210 cm nebo 240 cm, dostanete jej se dvěmy špičky různé „tvrdosti“. Rozdíl je ve vrhacích závažích a tím i v nosnosti. Menší nebo těžší nástrahy s větším odporem můžeme zkrátka vést i s lehčím, nebo o něco pevnějším špičkovým dílem daného prutu. Samozřejmě, že tato možnost se často hodí. Nemluvě o tom, že o něco lehčí, nebo silnější špičku lze zvolit podle velikosti rotačky a tloušťky vlasce.
Díky těmto možnostem můžeme říci, že je prut univerzálně použitelný. Na základě zkušeností a zkušeností Károlya Bokora se zrodila skutečně multifunkční série přívlacových prtů. V případě zdolávání velkých agresivně se bránících ryb je velmi důležité, aby každá součást rybářské výbavy měla spolehlivou kvalitu. Zesílená řada oček s povrchem odolným vůči opotřebení odolává i namáhání spojenému s tvrdým a dlouhotrvajícím zdoláváním.
| Délka | 1,98 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 134 g |
| Počet dílů | 1+2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,03 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Výrobce | WIZARD |
| Zátěž | 30 g |
Parametry





