Popis
Třetí generace série prutů SPORTEX FBC CS-3 má všechny potřebné vlastnosti pro úspěšný lov. Helicore blank sestrojen z nanouhlíkových vláken má extrémní sílu pri zdolávání a nahazování.
Díky unikátní kombinaci nejlepších Nanočástic ve spojení speciální epoxidové pryskyřice a carbon T800, zaručí daleké hody bez velké námahy. Fast akce prutů zaručí, že i největší bojovníci skončí v podběráku. Všechny modely jsou osazeny naváděcím 50mm SIC Sea guide očkem pro rychlé odvíjení vlasce při dalekém nahazování.
Inovativní kaprové pruty nepřekonatelné v kvalitě.
Sportex kaprové pruty kombinují znalosti v designu s optimální akcí a funkčními vlastnostmi jako žádné jiné pruty. Díky kvalitním vysoce modulovaným uhlíkovým vláknům nebo optimální kombinaci kevlarových / vysoce modulovaných uhlíkových vláken s technologií HT-Cross-Winding splétaných pásů jsme vytvořili pruty které lidé dlouhodobě vyhledávají. Vysoce kvalitní Fuji díly, jako jsou nejlepší očka a sedlo navijáku dávají prutem vynikající estetický vzhled a užitnou hodnotu po mnoho let. Byly vyvinuty profesionály pro profesionální kapraře – lidi, kteří chtějí mít ve výbavě to nejlepší.
Důvody ke koupi SPORTEX prutu
- 10 letá záruka na blank
- top kvalita za dobrou cenu
- zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem
- pruty v tenkém – moderním blanku
- pruty jsou vhodné i na daleké hody – nahazujete výrazně dále než ostatní
- každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
- dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
- nadčasový design
- pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne
| Výrobce | SPORTEX |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Hmotnost | 388 g |
| Model | Carp |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,88 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





