Popis
Nová prodloužitelná verze kaprové řady Black Widow je vybavena teleskopickou částí u rukojeti a díky tomu může být snadno transportována.
Blank z uhlíkových vláken HMC+ disponuje špičkovou akcí a nabízí silnou páteř – ideální na menší vody nebo lov z lodi, kde je zapotřebí velkého tlaku pro podebrání silně bojujících ryb. Náhlé výpady jsou hladce absorbovány. Tyto pruty jsou vybaveny očky z oxidu hlinitého, pasují do obalů na pruty o délce pouhých 130cm a nabízejí vynikající poměr cena-výkon!
| Výrobce | DAIWA |
| Délka prutů | 9 ft (2,7 m) |
| Zátěž prutů | 2,75 lb |
| Hmotnost | 215 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,15 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





