Popis
Colossa znamená v doslovném překladu kolosální, což samo o sobě vypovídá mnohé. Měsíce byly tyto pruty testovány v extrémních podmínkách odborníky a optimalizovány vývojáři
Navzdory své obrovské síle má prut velmi elegantní a relativně tenký povrch s nízkou hmotností. Vývojáři se spolehly na novou technologii „High Carbon Molecular Technology“ v kombinaci s výkonnými očky a extrémně stabilním držákem navijáku. Nicméně, myšlenka byla zajištění špičkové akce, která dobře zachytí výpady zdolávané ryby. Menší délky prutů jsou ideální pro lov z lodi, s modelem 3,40m, můžete však provozovat lov na bóje z větší vzdálenosti.
- rukojeť: Camou – Black EVA
- sedlo navijáku: DPS-H / Rambo
- uhlík lisován pod tlakem 24tun
| Délka | 2,55 m |
| Hmotnost | 430 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,32 m |
| Výrobce | UNI CAT |
| Zátěž | 420 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





