Popis
Perfektní všestranný prut pro sumcaře. S délkou 285 cm lze pruty použít pro lov na větší vzdálenosti, ale jsou také vhodné pro lov kousek od břehu.
Blank s vysokým obsahem uhlíku 24 T nabízí dokonalou pevnost a sílu. Tyto pruty jsou ideální pro lov s bójkami. Jsou velmi pevné, přesto citlivé a dostatečně tuhé, aby udržely dlouhou šňůru nad vodu, zároveň dostatečně absorbují nárazy, aby zvládly i ty nejdelší a nejtěžší souboje.
- Univerzální prut pro lov sumců
- Výkonný 24 T blank s vysokým obsahem uhlíku
- Nejodolnější 3-patková očka
- HDPS-22 sedlo navijáku
- Ergonomická EVA rukojeť s dlouhou bojovou částí
- Délka: 2,85 m
- Počet dílů: 2
- Hmotnost: 440 g
- Odhoz: 100-250 g
- Transportní délka: 146cm
| Délka | 2,85 m |
| Hmotnost | 440 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,46 m |
| Výrobce | UNI CAT |
| Zátěž | 250 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





