Popis
Pruty Crossfire Ultra Light Spin se semi-parabolickou akcí snadno nahazují lehké nástrahy na velké vzdálenosti a zaručují zábavu během zdolávání.
Vybaven tubulární špičkou.
| Délka | 2,1 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 110 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,09 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 7 g |
Parametry





