Popis
Mořská řada PEP SW využívá všech vlastností sladkovodních sérií, jako je uhlík s křížovým vzorem X-Wrap, ale s rozdílem, že délky a vrhací zátěže jsou uzpůsobeny přímo pro různé techniky mořského rybolovu.
Díky velké síle je možné tyto pruty použít i pro lov z lodi, pro lov s přirozenými nástrahami apod. Antikorozní odolná konstrukce je perfektní pro dlouhodobé používání na moři.
- Blank z M3 uhlíku s křížovým vzorem
- Citlivá akce špičky
- Lehké, tenké a vyvážené
- Očka vhodná pro použití monofilních vlasců i pletených šňůr
- Univerzální a efektivní v mořském prostředí
- Jistota kvality řady PEP
| Délka | 2,1 m |
| Hmotnost | 264 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,1 m |
| Výrobce | MADCAT |
| Zátěž | 200 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





