Popis
Speciální edice prutů ROVA s korkovou rukojetí.
Řada prutů ROVA je specificky vyvinuta tak, aby vaše sestava byla kompaktní a mobilní. S transportní délkou 116 cm (9ft modely) a 127 cm (10ft modely) je snadné tyto pruty složit a přesunout se na jiné místo. Se super tenkým uhlíkovým blankem má tato řada moderní design kombinovaný s praktičností – jedná se zkrátka o velice univerzální kaprové pruty.
Parametry:
- Super tenký uhlíkový blank
- Špičkové očko proti zamotání
- Lehká očka Seaguide
- Sedlo navijáku Seaguide
- Celokorková rukojeť
- Velikost oček od 40mm do 12/10mm
- Koncovka ROVA
| Výrobce | JRC |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3,25 lb |
| Hmotnost | 260 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





