Popis
Mysleli jsme i na "královskou" disciplínu a připravili jsme pro vás sérii muškařský prutů FLAYKA v oblíbených a univerzálních gramážích.
Vyznačují se příjemnou parabolickou akcí a jejich univerzálnost najde uplatnění při lovu se suchou muškou, nymfami, jakož i při lovu na mokro. Elegantní a tenký zelený blank si hravě poradí s jakoukoliv cílovou rybou. Naváděcí očko (při AFTMA 5 dvě) je dvoupatkové, vyplněné keramikou, ostatní očka jsou hadovitá. Všechna očka, a také i tzv. hook keeper jsou vyhotovena ve stříbrné barvě. Každý díl blanku je pro rychlé a jednoduché sestavení označený tečkou, díky které budete mít celý prut krásně vyladěný v jedné linii. Na rukojeti z kvalitního portugalského korku je vypálením vyobrazena umělá muška. Sedlo navijáku je vyhotoveno z odlehčeného hliníku. FLAYKA nepatří k rychlým a ostrým prutům, proto si ji určitě oblíbí zejména moderní lovci populárních nymfovacích technik. Pruty jsou dodávány v pevném ochranném tubusu s popruhem, který si můžete pověsit i přes rameno.
Technické parametry:
- Model: 9 ft (274c m)/AFTMA 5
- Počet dílů: 4
- Počet oček: 11
- Průměr blanku nad rukojetí: 9 mm
- Transportní délka: 73 cm
- Hmotnost: 115 g
- Rukojeť: korek
| Délka | 2,74 m |
| Druh rybolovu | Muškařina |
| Výrobce | DELPHIN |
| Hmotnost | 115 g |
| Model | Flayka |
| Počet dílů | 4 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 0,73 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Zátěž (AFTMA) | #5 |
Parametry





