Popis
Detailní popis produktu
Komfortní nosič kol se základní výbavou pro 2 kola. Pro VW T4 od roku 1991 (bez podpěry nárazníku). Maximálně pro 3 kola.
Určeno pro rok výroby1991-1996
Součástí jsou2 lišty Premium 128cmaBike Block 1+3
- Rozsah dodávky:nosič jízdních kol s připojením na vozidlo. Kolejnice na kolo s Quick Safe upevněním
| Typ vozidla: | VW T4 |
| Barva: | Stříbro |
| Počet kol: | 2 |
| Nosnost: | 50 kg |
| Maximální počet kol: | 3 |
| šířka: | 145 cm |
| Hloubka: | 63 cm |
| výška: | 64 cm |
| Hmotnost: | 7,4 kg |
Obsah balení
nosič pro 2 jízdní kola





