Popis
Detailní popis produktu
Vrchem plněná chladnička s digitálním ovládáním v rozsahu teplot 0°C až +10°C.
Vnitřní výška umožňuje umístění 1,5L PET lahví nastojato.
Kompresor SECOP s napájecí elektronikou SECOP, včetně podpěťové ochrany baterie.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Napájecí napětí: 12/24 V DC
Objem: 30 litrů
Instalovaný příkon: 45 W
Kompresor: SECOP BD1,4AM
Klimatická třída: ST
Spotřeba: 0,265 KWh/24h
Rozměry (š/h/v): 440 x 250 x 723 mm
Hmotnost: 14 kg
Certifikace: CE, EMC, E-Mark
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektro |
|---|---|
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 8056040794999 |
| Hmotnost: | 14 |
| výška: | 723 mm |
| délka: | 440 mm |
| Napětí: | 12/24V DC V |
| Plnění: | Horní |
| Šířka (hloubka): | 250 mm |
22 390 Kč–1 %C42DW výsuvná chladnička 12/24 V 42 litrů, externí kompresorMomentálně nedostupné21 990 Kč
Objem 42 litrů, externí chladící jednotka, výsuvné provedení, LED osvětlení, Airlock systém, volitelně i na 230V
Kód: 5485TB34AM kompresorová autochladnička Indel B 12/24V 35litrůDo 5 dnů17 990 Kč
Objemná kompresorová autochladnička TB34AM s vnitřním výsuvným šuplíkem. Chladnička může být použita v široké škále kabin kamionů a vemi snadno může být umístěna pod postel v…
Kód: MUL232





