Popis
Detailní popis produktu
Hlavní vlastnosti
- 12V dachlüfter / střešní ventilátor
- Integrované bílé LED osvětlení
- Vhodný pro střešní i boční montáž
- Ø 15 cm odtahový ventilátor
- Manuální otevírání krytu
- Uzamykatelné víko s ovládáním jednou rukou
- Integrovaná ochrana proti dešti
- Snadno odnímatelné kryty pro čištění
- Součástí balení ochranný kryt pro boční montáž
- Nízká stavební výška pouze cca 75 mm
Technická specifikace
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | Dachlüfter / střešní ventilátor |
| Napětí | 12 V |
| Proudový odběr | < 2 A |
| Průměr ventilátoru | 15–16 cm |
| Počet rychlostí | 1 |
| Směr proudění | Pouze odtah |
| LED osvětlení | Ano |
| Dešťová ochrana | Ano |
| Regensensor | Ne |
| Elektrické otevírání | Ne |
| Ovládání | Manuální |
| Minimální tloušťka střechy | 26 mm |
| Maximální tloušťka střechy | 150 mm |
| Rozměry (Š × D × V) | 220 × 220 × 75 mm |
| Montážní otvor | cca 159 mm |
| Hmotnost | cca 1,5 kg |
| Barva | Weiß / bílá |
Vhodné použití
Ventilátor je ideální pro:
- koupelny v obytných vozech,
- kuchyňské kouty,
- malé camper vany,
- toalety a technické místnosti,
- odvod vlhkosti a pachů.
Díky nízké spotřebě energie je vhodný pro provoz na bateriových systémech v off-grid camper instalacích.





