Popis
Detailní popis produktu
Berger skládací křeslo Iseo Luxus XL
Nejoblíbenější skládací křeslo Berger v nových barvách!
Křeslo hj vyrobeno z robustního hliníkového trubkového rámu s kovovými klouby.
Zádová opěrka je nastavitelné do 7 poloh.
Potah je odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržuje. Je vyroben z polyesterového vlákna potaženého PVC.
Loketní opěrky jsou vyrobeny z odolného plastu.
Toto křeslo je obzvláště pevné a nemá problém s dlouhodobou velkou zátěží.
K dostání ve více barevných variantách.
Opěrku na nohy je nutné dokoupit zvlášť.
Parametry:
| Hmotnost: | 5,6 kg |
| Výška sedáku: | 44 cm |
| Šířka sedáku: | 57 cm |
| Zádové opěradlo: | 7-stupňově nastavitelné |
| Materiál potahu: | 70 % PVC, 30 % polyester |
| Klouby: | kovové |
| Zatížení až: | 200 kg |
| Materiál konstrukce: | hliníkØ 22 mm |
| Plocha sedáku (ŠxH): | 57 x 41 cm |
| Sbalené rozměry (DxŠxV): | 114 x 73 x 13 cm |
| Rozložené rozměry (ŠxVxH): | 57 x 121 x 41cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingová křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
NovinkaSkladem!Berger kempingové skládací křeslo ISEO komfortDostupnost: 5-10 dnůod 1 550 KčDetail
Zádová opěrka nastavitelná do 7 poloh, nosnost až 120 kg.
Kód: 375702Skladem!Berger skládací křeslo Luxus XLSkladem(2ks)od 2 615 KčDetail
Naše nejoblíbenější křeslo nyní nově v XL variantě!Maximální pohodlí Vám zaručí širší sedák, ergonomicky tvarované zádové opěradlo a všitý polstr v sedáku i v oblasti krční…
Kód: 729740





