Popis
Detailní popis produktu
Berger Arona je praktický cestovní předstan pro karavany s hliníkovou konstrukcí.
Přední stěna má dva vchody, které lze srolovat. Další vchody jsou na pravé a levé straně. Nechybí ani čtyři velká okna, která lze neprůhledně zavřít pomocí okenních plachty.
Stabilitu konstrukce zajišťují 3 vyztužené kotvící popruhy. Síť může být upevněna uvnitř nebo vně. Boční okna jsou vybavena další moskytiérou.
Vlastnosti:
-
Dvojité kryté zipy podlepené páskou prododatečnou ochranu proti větru a dešti u vchodů a oken.
-
Moskytiéra – ochrana proti hmyzu a jiným drobným živočichům. Slouží také k cirkulaci vzduchu.
-
Robustní hliníkové tyče.
- Vodní sloupec 4 000 mm.
Obsah balení: plachta stanu, hliníková konstrukce, popruhy, taška pro převoz
Parametry:
| Sbalené rozměry (DxŠxV): | 109 x 36 x 30 cm |
| Rozměry (DxŠ): | 400 x 230 cm |
| Pro výšku vozidla: | 240-255 cm |
| Materiál: | 100% polyester, PU zátěr |
| Vodní sloupec: | 4000 mm |
| Barva: | šedá |
| Váha: | 19,5 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stany a markýzy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 19.5 kg |





