Popis
Detailní popis produktu
Praktický všestranný koberec na markýzu, terasu, altán nebo venkovní piknik! Koberec je oboustranný v šedo/bílé barvě. Je robustní a odolný vůči UV záření a je vyroben z recyklovaného polypropylenu. S upevňovacími smyčkami v rozích. Včetně praktického popruhu.
Materiál: 100% recyklovaný Polypropylen (380 gr/m ²).
| Barva | šedá – bílá |
| Materiál | 100 % recyklovaný Polypropylen |
| Provedení | 300 x 300 cm |
| Hmotnost | 3,6 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stany a markýzy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 4036231073014 |
Stanový koberec Standard šedýDostupnost: 5-10 dnůod 1 040 KčDetail
z odolného polypropylenového vlákna 300 g / m
Kód: 488650Stanový koberec Arisol LuxePrůměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.Dostupnost: 5-10 dnůod 1 255 KčDetail
obzvláště snadná péčevčetně přepravní taškyodolný proti povětrnostním vlivůmsnadno skládací
Kód: 469850





