Popis
Detailní popis produktu
Jednoduše rozložte a posaďte se. Pokud potřebujete více místa u stolu, jednoduše jej vytáhněte. Díky rozkládací desce nabízí stůl místo až pro 6 osob, takže je ideální pro rodinné kempování. Délku stolu lze prodloužit z 96 cm na 127 cm.
| Nosnost max | 30 kg |
| Výška stolu | 70 cm |
| Barva | stříbrná |
| Hmotnost | 7,92 kg |
| Plocha stolu (DxŠ) | 127 x 70 cm |
| Materiál konstrukce | hliník 22 x 22 mm |
| Šířka balení | 6 cm |
| Výška balení | 70 cm |
| Délka balení | 96 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231074691 |





