Popis
Detailní popis produktu
Toto vysoce kvalitní skládací lehátko je vybaveno nastavitelnou sluneční stříškou, takže už nikdy nebudete oslepeni sluncem, když si budete chtít odpočinout. Nastavitelné opěradlo zajišťuje, že vždy najdete tu nejpohodlnější polohu. Lehátko má odolný povrch a snadno se udržuje. Hliníkový rám je obzvláště stabilní a lehký. Po použití lze lehátko snadno sklopit a odložit.
| Hmotnost | 7,8 kg |
| Výška opěradla | 48 cm |
| Materiál potahu | 70% Polychlorid, 30% Polyester |
| Materiál konstrukce | hliník |
| Detaily trubek | Ø 28mm |
| Opěradlo | 5 nastavitelných poloh |
| Nosnost až | 120 kg |
| Barva | světle modrá |
| Plocha na ležení | 193 x 67 cm |
| Velikost balení | 81 x 18 x 69 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231071034 |





