Popis
Detailní popis produktu
Berger stolička XL
Lze použít jako praktická skládací židlička nebo také jako podnožka.
S Berger stoličkovou deskou XL (kód produktu 729800) ji lze přeměnit na malý přídavný stolek!
Vlastnosti:
| Váha: | 1,5 kg |
| Výška sedáku: | 49 cm |
| Materiál potahu: | 70 % PVC, 30 % polyester |
| Zatížení až: | 100 kg |
| Materiál konstrukce: | hliník |
| Průměr trubky: | 22 mm |
| Plocha sedáku (ŠxH): | 46 x 30 cm |
| Sbalené rozměry (DxŠxV): | 66 x 41 x 5 cm |
| Rozložené rozměry (ŠxVxH): | 46 x 49 x 41 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové židle a stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |





