Popis
Detailní popis produktu
Berger podnožka pro křesla Luxus XL
Lze připevnit na křesla Luxus XL značky Berger, potřebné adaptérky jsou součástí dodání.
Vlastnosti:
| Plocha opěrky: | 57 x 90 cm |
| Váha: | 1,2 kg |
| Materiál potahu: | 70 % PVC, 30 % polyester |
| Zatížení až: | 50 kg |
| Materiál konstrukce: | hliník |
| Trubka: | 22 mm |
| Sbalené rozměry (DxŠxV): | 90 x 57 x 6,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |





