Popis
Detailní popis produktu
Skládací židle Berger
Skládací židle Berger má malé rozměry ve složeném stavu a je velmi lehká. Potah je odolný proti přírodním vlivům, odpuzuje špínu a je vyroben z polyesterových vláken, která jsou potažena PVC (70 % PVC, 30 % polyester). Loketní opěrky jsou vyrobeny z plastu.
| Nosnost až: | 100 kg |
| Výška sezení: | cca 44 cm |
| Šířka sezení a opěradla: | cca 45 cm |
| Plocha na sezení (š x h): | cca 45 x 41 cm |
| Výška zadního opěradla: | cca 56 cm |
| Loketní opěrky: | nelze nastavit |
| Rozměry v rozloženém stavu (v x š x h): | cca 90 x 58 x 50 cm |
| Rozměry ve složeném stavu (v x š x h): | cca 68 x 58 x 8 cm |
| Hliníková konstrukce : | cca 19 mm |
| Váha: | cca 2,5 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové židle a stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231044366 |
Berger skládací křeslo ComfortDostupnost: 5-10 dnů2 195 KčDetail
Skládací křeslo Berger Comfort je velmi lehké a lze ho úsporně složit.
Kód: 729700Westfield Scout campingová židle antracitováDostupnost: 5-10 dnů3 400 Kč
Kompaktní, lehká a pohodlná židle s rámem DuraLite®. Sedačka má technologii ErgoShell®. Více informací viz tabulka.
Kód: 733730Westfield Scout campingová židle – modráDostupnost: 5-10 dnů3 400 Kč
Kompaktní, lehká a pohodlná židle s rámem DuraLite®. Sedačka má technologii ErgoShell®. Více informací viz tabulka.
Kód: 733740Zobrazit všechny podobné produkty





