Popis
Detailní popis produktu
Berger campingový stůl Ivalo – 115 x 70 cm
Obzvláště pevný hliníkový stůl s deskou stolu z materiálu MDF (Medium Density Fibreboards), která je absolutně odolná vysoké teplotě i vlivům počasí.
Všechny čtyři nohy jsou výškově nastavitelné, opěrné stojny zajišťují větší stabilitu a lepší vyrovnání.
- Alu-Rohr Ø 25 mm
- belastbar bis 30 kg
- wetterfeste MDF-Platte
- höhenverstellbare Beine
Vlastnosti:
| Nastavitelná výška stolu: | 55 – 76 cm |
| Zatížení až: | 30 kg |
| Barva: | šedá, černá, stříbrná |
| Váha: | 9,6 kg |
| Plocha desky stolu (DxŠ): | 115 x 70 cm |
| Sbalené rozměry (DxŠxV): | 115 x 70 x 5 cm |
| Materiál konstrukce: | hliník |
| Trubka: | 25 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231044359 |
Berger campingový stůl Tornio 3 – 120 x 70 cmDostupnost: 5-10 dnů3 600 Kč
výškově nastavitelný stůl v karbonovém vzhledu
Kód: 400834





