Popis
Detailní popis produktu
Berger nafukovací cestovní předstan Touring-L Deluxe
Nafukovací tyčová konstrukce
Volně stojící nafukovací cestovní předstan
Přední stěna:
- vstupní dveře lze vyrolovat nahoru a vytáhnout jako sluneční střechu
- síť proti hmyzu ve dveřích lze vyroolovat do boku
- okna z průhledné fólie (zevnitř je možné je neprůhledně uzavřít)
Bočnice:
- levá i pravá bočnice s větracím oknem (50 % síť proti hmyzu / fóliové okno), zvenku lze neprůhledně uzavřít
- pravá bočnice se vstupními dveřmi (lze vyrolovat nahoru a vytáhnout jako sluneční střechu)
Zadní stěna:
- lze vyrolovat do boku, včetně ochrany proti větru
- spojovací element s dutým leme pro spojovací tyč
Technické paraetry:
- zatavené švy, dvojitě zakryté zipy
- všitá podlaha
- Tyče: nafukovací dutiny, opěrné tyče a spojovací tyč o 16 mm
| Sbalené rozměry (DxŠxV): | 74 x 23 x 23 cm |
| Rozměry (ŠxH): | 315 x 345 cm |
| Pro výšku vozidla: | 180 – 220 cm |
| Materiál: | 100 % polyester |
| Vodní sloupec: | 3000 mm |
| Obsah dodání: | plachta stanu, 5 vzduchových komor, 2 opěrné tyče, 1 spojovací tyč, vzduchová pumpa, upínací materiál, obal |
| Barva: | kombinace šedé a zelené |
| Váha: | 15,5 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stany a markýzy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231040535 |





