Popis
Detailní popis produktu
Berger campingový stůl Livenza Mini tmavý – 65 x 65 cm
Stůl Livenza přesvědčí svou vysokou stabilitou i přes svou nízkou hmotnost. Je k dispozici ve dvou různých provedeních. Vzhled stolu dotvářejí elegantní zaoblené rohy. Nízká hmotnost zvyšuje stupeň mobility a nohy stolu se stabilními nožičkami jsou výškově nastavitelné.
Detaily:
| Materiál | Polypropylen |
| Nosnost až | 30 kg |
| Výška stolu | 40 / 60 / 70 cm |
| Barva | tmavě hnědá |
| Materiál | Hliník |
| Nohy | 22,5 / 21 mm |
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Velikost balení | 65 x 65 x 6 cm |
| Deska stolu | 65 x 65 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231068638 |





