Popis
Detailní popis produktu
Brunner campingový stůl Titanium Quadra 4 NG – 120,5 x 70 cm
Skládací hliníkový stůl s novým podstavcem, který vychází z klasické konstrukce se 4 svislými nohami. Velmi stabilní konstrukce. Deska stolu je připevněna k rámu stolu pomocí speciálního zajišťovacího mechanismu. Na rozdíl od klasických jiných stolů s nůžkovým rámem nabízí Quadra dostatek prostoru pro nohy na všech 4 stranách. Včetně pytle na balení (100% polyester). K dispozici ve 2 velikostech.
Další parametry:
| Nosnost až | 30 kg |
| Přenosná taška | ano |
| Výška | 72 |
| Materiál | Hliník |
| Barva | stříbrná |
| Nohy – trubky | 35 x 35 cm |
| Hmotnost | 6,3 kg |
| Velikost balení | 149 x 32 x 14,5 cm |
| Velikost desky | 120,5 x 70 cm |
| Model | Titanium Quadra 4 NG |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8022068075617 |





