Popis
Detailní popis produktu
Berger Vela UV Tarp včetně tyčí
Se speciální vrstvou absorbující UV záření (UV50 +), a tím i vyšší úrovní ochrany před UV zářením. Různé možnosti montáže: buď přimontované na střechu vozidla pomocí kédrové lišty (pomocí všitého kedru 7 mm), nebo volně stojící se dvěma přiloženými podpěrnými tyčemi. Výšku sloupů lze upravit.
- Materiál: 100 % Polyester (RipStop 210T, potaženo polyurethanem, UV50+)
- Vodní sloupec: 3000 mm
- Rozměry: 300 x 240 cm
- Velikost balení: 83 x 12 x 12 cm
- Obsah balení: plachta, materiál na ukotvení (100 % Polyester), 2 podpěrné tyče (Hliník22/19 mm)
Doplňkové informace
| Barva | bílá |
| Konstrukce | hliník 22 / 19 mm |
| Materiál | 100 % Polyester |
| UV-ochrana | ano, 50+ |
| Rozměry | 300 x 240 x 210 cm |
| Velikost balení | 83 x 12 x 12 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stany a markýzy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231068461 |
Berger sluneční střecha Sigma IIDostupnost: 5-10 dnů5 900 Kč
Ochrana před větrem, sluncem i deštěm! UV ochrana 50+ boční okna lze zakrýt tak, aby byla neprůhledná
Kód: 286150Skladem!Berger sluneční střecha pro karavany a dodávkyPrůměrné hodnocení produktu je 3,3 z 5 hvězdiček.Skladem(1ks)od 2 490 KčDetail
jednoduché a rychlé postavenívčetně tyčí a upevňovacího materiálu
Kód: 246570





