Popis
Praktická sada se vším potřebným pro snadné zahájení lovu vámi vybraného rybího druhu.
Vlastnosti:
- Kompletní sada připravená k použití
- Prut, naviják s navinutým vlascem a příslušná montáž s bižuterií
- Vysoce odolný blank ze sklolaminátu
- Kvalitní TS očka
- Naviják s 1ložiskem
- Brzdná síla navijáku: 8 kg
| Výrobce | MITCHELL |
| Délka | 3 m |
| Kapacita | 200 m/0,32 mm |
| Model | 4000 RD |
| Počet dílů | 6 |
| Počet oček | 5 |
| Převod | 5,5:1 |
| Transp. délka | 1,22 m |
| Velikost | 4000 |
| Zátěž | 60 g |
| Druh rybolovu | Přívlač |
Parametry





