Popis
Pojďme na ryby! S prutem a navijákem Disco Combo si rybaření opravdu užijete.
Jasně blikající LED světla na navijáku vám z rybaření udělají zábavu a prut poskytuje vynikající akci při lovu na přívlač i na plavanou. Naviják vel. 1000 je osazen čirým monofilním vlascem o průměru 0,20 mm. Dvoudílný prut.
K dispozici ve 4 barevných provedeních: Bílá, Modrá, Žlutá a Růžová.
| Délka | 1,6 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 415 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 5 |
| Transp. délka | 0,89 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | ZEBCO |
| Zátěž | 30 g |
Parametry





