Popis
Pruty ze série BANG! se během několika let staly přímo povinnou výbavou mnoha nadšenců přívlače.
Proto jsme se rozhodli vytvořit v pořadí již třetí generaci s označením BANG! Darx. Jejich nový design a technické vlastnosti ocení každý, kdo upřednostňuje elegantní černé provedení v kombinaci s vysokou funkčností a velmi příznivou cenou.
Delphin BANG! Darx se vyznačuje nízkou hmotností, výkonným 24T blankem a semiparabolickou akcí. Výhodou je také bílá, citlivá špička, umožňující rychlejší a jednodušší indikaci každého záběru a okamžitý zásek. Pruty ze série BANG! výborně sedí v ruce díky ergonomickému tvarování rukojeti z EVA pěny, která je navržena v decentní kamufláži. Přesně určená velikost a rozložení oček se SiC výplní, umožňuje dokonale přesné nahazování nástrahy do lovného místa, ale také hladké vedení vlasce či šňůry.
Ideální vyvážení zajistí, že i několikahodinový lov s neustálým nahazováním vás neunaví! Naopak, budete si užívat každé jedno nahození! Svými vlastnostmi, nabízenými variantami a přijatelnou cenou tak tento prut rozhodně dokáže překvapit i zkušené rybáře.
Technické parametry:
- Průměr blanku nad rukojetí: 10,6 mm
- Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 26,5 cm
| Délka | 2,15 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 106 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,11 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Pěnová (EVA) |
| Výrobce | DELPHIN |
| Zátěž | 26 g |
Parametry





