Popis
Teleskopický prut Integra je nacržený s důrazem na potřeby rybářů zaměřených na lov nedravých ryb.
Kvalitní blank kombinuje vysokou pevnost s potřebnou pružností, díky čemuž nabízí maximální prožitek ze zdolávání ryb. Prut je dostatečně silný i na souboje s velkými rybami, přičemž mu zůstává citlivost a spolehlivost pro všechny situace. Ideální volba pro rybáře, kteří hledají dobrý poměr ceny a kvality.
| Výrobce | CARPZOOM |
| Délka | 2,7 m |
| Hmotnost | 300 g |
| Počet dílů | 5 |
| Transp. délka | 0,88 m |
| Zátěž | 90 g |
| Druh rybolovu | Kaprařina, Plavaná |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





