Popis
Silný, candátový prut s velmi citlivou, vlepenou celokarbonovou špičkou.
Bude indikovat i nejmenší záběry a umožní dynamické a účinné záseky. Perfektní volba pro lov z propadu, s použitím všech typů měkkých nástrah.
| Délka | 2,10 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 118 g |
| Model | Bixlite Zander |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,10 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 28 g |
Parametry





