Popis
Tato epická řada prutů, navržená s ohledem na delší vzdálenosti, je vyrobena tak, aby odolala nárokům extrémního nahazování na velkou vzdálenost, kde jsou cílem velké krmítka a velké ryby.Navazující na úspěch řady Monster Extreme, řada XTR posouvá věci na další úroveň! Vysoce kvalitní blanky, očka American Tackle, sedla navijáků Fuji a karbonové blanky X wrap – to vše najdete v této epické řadě prutů pro lov na velkou vzdálenost! 4 m 200 g
Tento prut je ideální pro nahazování na extrémní vzdálenosti nebo pro nahazování velkých těžkých krmítek na tekoucí vodě. Je vybaven výkonným progresivním blankem, který snadno zvládne i velké ryby.
| Délka | 4,00 m |
| Hmotnost | 307 g |
| Počet dílů | 3+2 |
| Transp. délka | 1,39 m |
| Výrobce | PRESTON INNOVATIONS |
| Zátěž | 200 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Extra Heavy (+151 g) |
Parametry





