Popis
Tyto feederové pruty jsou vyrobeny z kvalitního grafitu IM6 a mají středně rychlou akci.
Jsou velmi univerzální, výkonné díky své parabolické akci a čtyřmi výměnnými špičkami s různou tvrdostí. Díky rozsahu nabízených špiček, jste připraveni na jakou situaci a druh lovené ryby. Souhrn špiček dodávaných k prutu: žlutá – nejtužší, oranžová – střední tuhost, červená – jemná, zelená ultra jemná. Prut je osazen kvalitními dvojitě vázanými SIC očky a má ergonomické DPS grafitové sedlo. Specifikace: Délka: 12ft (3,6m) Zátěž: do 90g Transportní délka: 125cm Hmotnost: 232g Počet dílů: 3+4 Naviják v setu Giants Fishing Spark 4000 FD Pokud požadujete spolehlivý naviják za rozumné peníze, tak je správnou volbou model Spark FD. – Masivní grafitové tělo a rotor – Grafitová cívka + náhradní grafitová cívka – 2 precizních kuličkových ložisek – Pevnostní hnací soukolí – Systém pro perfektní navíjení vlasce – Rolnička proti kroucení vlasce – Precizní systém přední brzdy – Zastavení zpětného chodu v jakékoli poloze – Kapacita cívky: 0,35mm – 160m, 0,40mm – 120m – Převodový poměr: 5.1: 1 – Váha: 392g
| Délka | 3,60 m |
| Hmotnost | 232 g |
| Počet dílů | 3+4 |
| Transp. délka | 125 cm |
| Výrobce | GIANTS FISHING |
| Zátěž | 90 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





