Popis
Prut Westin W8 Finesse T&C (Texas & Carolina rig) je nejuniverzálnější a nejcitlivější W8 prut pro jemnou přívlač s lehkými nástrahami.
W8 Finesse T&C je super lehký, ale dostatečně výkonný pro zdolávání velkých ryb a to díky inovativní technologii blanku Torayca® T110GC. Je vyroben pouze z těch nejlepších komponentů Fuji®, aby se snížila hmotnost na minimum a poskytla výjimečná rovnováha, díky které můžete rybařit déle a efektivněji. Jedná se o perfektní volbu pro chytání okounů a candátů a dalších ryb při použití široké škály moderních technik lovu. Zkombinujte ho s navijákem velikosti 1000 nebo 2000 pro optimální vyvážení a výkon.
- Sedlo navijáku: Fuji® T2C carbon
- Očka: Fuji® SIC
- Blank: Toray® Torayca® T1100GC a M40JB
- Barva blanku: FE2O3 oxid železitý
- Kapuce: 360° na zakázku navržená šroubovací karbonová kapuce
- Držák háčku: Seaguide® obloukový háček 2,5
- Dodáván v recyklovatelné trojúhelníkové kartonové krabici a neoprenovém obalu na pruty
- Unikátní sériové číslo na každém prutu
| Délka | 2,15 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 91 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,22 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Korková |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 15 g |
Parametry





