Popis
Nafukovací člun CMA230 tloušťka PVC materiál 1100g/m2.
Nafukovací katamarán 240cm s vysokotlakou podlahou je lehký a snadno přepravitelný, aniž byste potřebovali speciální vozidlo nebo přívěs. Co se týče jízdních vlastností, vysokotlaká podlaha poskytuje stabilní základ pro pohodlnou plavbu i ve vyšších rychlostech. Katamarán skvěle odolává i drsnému počasí a otevřenou špičku ocení především rybáři, potapěči při cestách na dovolenou či outdoorových aktivitách.
Parametry:
- počet komor: 2+1
- max. výkon motoru: 3,5 Hp (Pouze pro motor s krátkou nohou)
- Součástí člunu: vesla, taška na sbalení, lavička, pumpa, sada lepení, nafukovací podlaha.
- průměr válců: 50 cm
| Barva | Zelená |
| Délka | 240 cm |
| Šířka | 160 cm |
| Výrobce | Boat007 |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Max počet osob | 2 |
| Maximální výkon motoru | 3,5 Hp |
| Maximální zatížení | 300 kg |
| Typ podlahy | nafukovací |
| Váha člunu | 35 kg |
Parametry





