Popis
1,9 m, jednodílné provedení.
Plně inline prut s tulipánovým očkem a spodním očkem Sea Guide. Rychlá akce, 24 a 30TON karbonový blank. Sedlo nabijáku Fuji DPSM. Zkrácená spodní rukojeť z korku prémiové kvality s tvarovaným vrcholem pro větší pohodlí, přední rukojeť z EVA s povrchovou úpravou X-wrap pro maximální přilnavost. Krásný tmavě zelený / zlatý design s decentním logem Black Cat. Dodáváno s obalem z tkaniny Oxford 600D.
Plně inline prut s tulipánovým očkem a spodním očkem Sea Guide.
Rychlá akce, 24 a 30TON karbonový blank.
Sedlo nabijáku Fuji DPSM.
Zkrácená spodní rukojeť z korku prémiové kvality s tvarovaným vrcholem pro větší pohodlí, přední rukojeť z EVA s povrchovou úpravou X-wrap pro maximální přilnavost.
Krásný tmavě zelený / zlatý design s decentním logem Black Cat.
| Délka | 1,90 m |
| Hmotnost | 200 g |
| Počet dílů | 1 |
| Transp. délka | 1,90 m |
| Výrobce | BLACK CAT |
| Zátěž | 240 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





